Přístroje

KOSMETICKÉ PŘÍSTROJE

HYDRODERMABRÁZE
Tato procedura kombinuje současně čistící, exfoliační, extrakční, hydratační a antioxidační účinky, což vede k jasnější a krásnější pokožce. Ošetření je zklidňující, hydratační, neinvazivní a nedráždivé.
BI-POLÁRNÍ RADIOFREKVENCE
Radiofrekvence působí do hloubky podkoží a stimuluje kolagenová vlákna, stimuluje vylučování nového kolagenu a zpevňuje pokožku, odstraňuje vrásky a obnovuje pružnost a lesk pokožky.
OXYGEN VODÍKU
V našem moderním, avšak znečištěném světě, se v každé buňce včetně pokožky usazují volné radikály kyslíku. Ty bohužel vandalizují naše buněčné tkáně, způsobují genetická onemocnění a stárnutí v těle. Vodík účinně odstraňuje volné radikály v těle. Hydrogenová antioxidace je mnohem silnější než vitamín C, mrkev, lecitin atd. a proto revitalizuje účinně pokožku.
ULTRAZVUK
Kosmetická péče ultrazvukem nastavuje proces přirozené stimulace kolagenových vláken. Následkem aplikace dochází k přirozené stimulaci pleti. Při ošetření jsou aplikovány aktivní séra na pokožku.
ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE
Je nejoblíbenějším kosmetickou pomůckou, šetrně čistí póry, zejména černé tečky. Pomocí špachtle o vibraci 24 000x za sekundu je čištění pleti daleko šetrnější než klasickým ručním způsobem.
STUDENÉ KLADÍVKO
Stahuje póry, zklidňuje pokožku po ošetření, podporuje hyperplazii kolagenu, eliminuje začervenání a citlivost a ztlumí tmavé kruhy a váčky pod očima. Vhodné zejména pro zklidnění pokožky po čištění či mikrojehličkování.

PDT/LED SVĚTLO

Je moderní metoda kosmetické péče s rychlým a příznivým účinkem na pokožku. Působí jako prevence a oddaluje tak především projevy stárnutí pokožky. LED diody a jejich světlo NEOBSAHUJE UVA ani UVB záření, tato léčba je založena na emisi úzkopásmového světla. Světlo, které proniká do kůže ve formě fotonů, aktivuje fotoreceptory v buňkách pokožky, které produkují energii pro všechny buněčné součásti a tím vyživuje pokožku.

Napomáhá při hojení jizev a tkání, redukci vrásek, desinfekci pleti, omlazení, biostimulaci, redukci akné, začervenání, redukci pigmentu a skvrn, zvýšení účinnosti aktivních látek, podpoře buněčného metabolismu, obnově kolagenu.

ČERVENÉ SVĚTLO

Zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav.

Zároveň napomáhá odstranění vrásek, zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry, a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu.

Pomáhá na „unavený” obličej.

MODRÉ SVĚTLO

Působí antibakteriálně proti bakteriím v pokožce – ideální pro léčbu akné. Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku.

Působí proti „zapálené” pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.

ZELENÉ SVĚLO

Dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, “stařecké skvrny”, redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu.

Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů – pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u žen i mužů. Má hojivé účinky.

ŽLUTÉ SVĚTLO

Zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá “buněčnému dýchání”, podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně.

Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání.

OZONIZÉR

Používáme přístroj zvaný ozonizér nebo také proudy d’Arsonvala, který:

  • povrchově dezinfikuje a má antiseptické účinký, čímž zabraňuje znečistění pórů a tvorbě akné a pomáhá s jeho léčbou a hojením
  • napomáhá stahování pórů
  • působí na cévní systém, čímž prokrvuje pokožku a působí jako prevence proti červeným žilkám
  • okysliřuje pleť a zesiluje tak její odolnost vůči vnějším vlivům

Možno jej využít ve všech balíčcích místo světelné terapie, nebo po domluvě i navíc.

DERMAPERO - MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Mikrojehličkování (microneedling) je novou generací ,,mezoterapie“, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných vad pleti. Jedná se o komplexní ošetření pleti, které je založeno na stimulaci a urychlení procesů, které v pleti běžně probíhají. Zvýší se produkce kolagenu, pleť regeneruje, omezí se tvorba akné a dermatitidy.

Výsledkem je hladší, pevnější pleť bez vrásek a jizev.
 

KONTRAINDIKACE: onkologická onemocnění, nemoci srdce, kardiostimulátor, alergická reakce na kov, antibiotika, těhotenství, spálená pokožka, podezřelé skvrny – pupínky, zanícení, melaniny, užívání přípravků s Retinolem A!