Přístroje

KOSMETICKÉ PŘÍSTROJE

HYDRODERMABRÁZE
Tato procedura kombinuje současně čistící, exfoliační, extrakční, hydratační a antioxidační účinky, což vede k jasnější a krásnější pokožce. Ošetření je zklidňující, hydratační, neinvazivní a nedráždivé.
BI-POLÁRNÍ RADIOFREKVENCE
Radiofrekvence působí do hloubky podkoží a stimuluje kolagenová vlákna, stimuluje vylučování nového kolagenu a zpevňuje pokožku, odstraňuje vrásky a obnovuje pružnost a lesk pokožky.
OXYGEN VODÍKU
V našem moderním, avšak znečištěném světě, se v každé buňce včetně pokožky usazují volné radikály kyslíku. Ty bohužel vandalizují naše buněčné tkáně, způsobují genetická onemocnění a stárnutí v těle. Vodík účinně odstraňuje volné radikály v těle. Hydrogenová antioxidace je mnohem silnější než vitamín C, mrkev, lecitin atd. a proto revitalizuje účinně pokožku.
ULTRAZVUK
Kosmetická péče ultrazvukem nastavuje proces přirozené stimulace kolagenových vláken. Následkem aplikace dochází k přirozené stimulaci pleti. Při ošetření jsou aplikovány aktivní séra na pokožku.
ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE
Je nejoblíbenějším kosmetickou pomůckou, šetrně čistí póry, zejména černé tečky. Pomocí špachtle o vibraci 24 000x za sekundu je čištění pleti daleko šetrnější než klasickým ručním způsobem.
STUDENÉ KLADÍVKO
Stahuje póry, zklidňuje pokožku po ošetření, podporuje hyperplazii kolagenu, eliminuje začervenání a citlivost a ztlumí tmavé kruhy a váčky pod očima. Vhodné zejména pro zklidnění pokožky po čištění či mikrojehličkování.

PDT/LED SVĚTLO

Je moderní metoda kosmetické péče s rychlým a příznivým účinkem na pokožku. Působí jako prevence a oddaluje tak především projevy stárnutí pokožky. LED diody a jejich světlo NEOBSAHUJE UVA ani UVB záření, tato léčba je založena na emisi úzkopásmového světla. Světlo, které proniká do kůže ve formě fotonů, aktivuje fotoreceptory v buňkách pokožky, které produkují energii pro všechny buněčné součásti a tím vyživuje pokožku.

Napomáhá při hojení jizev a tkání, redukci vrásek, desinfekci pleti, omlazení, biostimulaci, redukci akné, začervenání, redukci pigmentu a skvrn, zvýšení účinnosti aktivních látek, podpoře buněčného metabolismu, obnově kolagenu.

ČERVENÉ SVĚTLO

Zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav.

Zároveň napomáhá odstranění vrásek, zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry, a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu.

Pomáhá na „unavený” obličej.

MODRÉ SVĚTLO

Působí antibakteriálně proti bakteriím v pokožce – ideální pro léčbu akné. Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku.

Působí proti „zapálené” pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.

ZELENÉ SVĚLO

Dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, “stařecké skvrny”, redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu.

Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů – pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u žen i mužů. Má hojivé účinky.

ŽLUTÉ SVĚTLO

Zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá “buněčnému dýchání”, podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně.

Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání.

LASER

Používá unikátní trojkombinaci pulzního magnetického pole, nízkovýkonového laseru a LED světla, která zajistí spuštění metabolických procesů vedoucích k regeneraci kožních buněk. Praktické uplatnění sahá od liftingu, vyhlazení vrásek, snížení hyperpigmentace, zlepšení hydratace, potlačení ekzému, redukci lupénky, celulitidy, rosacey až po léčbu klasického akné (a to nejmenujeme ještě celou řadu problémů, které se dají řešit).

Napomáhá rychlejšímu a intenzivnějšímu působení aktivních složek kosmetických přípravků.

OZONIZÉR

Používáme přístroj zvaný ozonizér nebo také proudy d’Arsonvala, který:

  • povrchově dezinfikuje a má antiseptické účinký, čímž zabraňuje znečistění pórů a tvorbě akné a pomáhá s jeho léčbou a hojením
  • napomáhá stahování pórů
  • působí na cévní systém, čímž prokrvuje pokožku a působí jako prevence proti červeným žilkám
  • okysliřuje pleť a zesiluje tak její odolnost vůči vnějším vlivům

Možno jej využít ve všech balíčcích místo světelné terapie, nebo po domluvě i navíc.

DERMAPERO - MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Mikrojehličkování (microneedling) je novou generací ,,mezoterapie“, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných vad pleti. Jedná se o komplexní ošetření pleti, které je založeno na stimulaci a urychlení procesů, které v pleti běžně probíhají. Zvýší se produkce kolagenu, pleť regeneruje, omezí se tvorba akné a dermatitidy.

Výsledkem je hladší, pevnější pleť bez vrásek a jizev.
 

KONTRAINDIKACE: onkologická onemocnění, nemoci srdce, kardiostimulátor, alergická reakce na kov, antibiotika, těhotenství, spálená pokožka, podezřelé skvrny – pupínky, zanícení, melaniny, užívání přípravků s Retinolem A!